Istnieje wiele powodów, dla których skryka depozytowa jest sensowny rozwiązaniem, ale wiele osób nie ma pewności, czy rzeczywiście tego potrzebuje, czy nie. Odpowiedź brzmi – jeśli masz jakieś cenne przedmioty, które chcesz zachować całkowicie bezpieczne – to tak – potrzebujesz skrzynki depozytowej.

Jeśli masz jakieś przedmioty, które uważasz za niezastąpione, takie jak przedmioty sentymentalne, a nawet dokumenty, które byłyby trudne do zastąpienia (Dowody własności itp.), jedynym sposobem, aby te przedmioty były naprawdę bezpieczne, to umieszczenie ich w skrzynce depozytowej poza domem.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że można wynająć własną skrzynkę depozytową w Skarbiec Warszawa już od 830 PLN rocznie – z dostępem 6 dni … to mniej niż 16 PLN tygodniowo.

Kolejną zaletą posiadania skrzynki depozytowej jest świadomość, że wszystko, co jest dla Ciebie ważne, znajduje się w jednym miejscu i nie jest rozproszone po domu w różnych szufladach lub szafkach.

Eksperci ds. Bezpieczeństwa, a nawet policja, odradzają właścicielom domów umieszczenia sejfu domowego. Włamywacze zawsze znajdą sejf, a w niektórych przypadkach, jeśli nie mogą uzyskać natychmiastowego dostępu do sejfu, staje się on “celem”, do którego powrócą, gdy będziesz w domu.

W wielu przypadkach możesz również zaoszczędzić na ubezpieczeniu domu, wynajmując swoją własną skrytkę, a zatem przechowując wszelkie przedmioty o dużej wartości poza domem.

Dzięki 7-dniowemu dostępowi do Skarbiec Warszawa warto wynająć skrzynkę depozytową i zapewnić spokój swojej rodzinie.

Zarazerwuj swoją skrytkę depozytową juz teraz.